Iphone 7 Plus Retro Edícia

Iphone 7 Plus Retro Edícia Útočí!

Používať slovo „nostalgia“ v oblasti informačných  technológií je na prvý pohľad dosť divné. Je to rýchlo meniace sa odvetvie, ktoré neustále napreduje. Všetko z minulosti je v tomto odvetví momentálne nevyhovujúce.  Ale predsa  tento fakt nedávno vyvrátila Nokia 3310, spoločnosť Niokia len nedávno   uviedla na trh druhú generáciu legendárnej nezničiteľnej tehly z Fínska, ktorá spôsobila na trhu menší prievan.  Je dôkazom toho, že existuje trh pre ľudí, ktorý chcú žiť „trocha“ jednoduchšie bez našľapaných telefónov a  počítačov. Samozrejme nieje to pôvodná 3310 ako ju všetci poznáme ale aj tak…

Poďme sa pozrieť späť do roku  1980 spolu so značkou Colorware, ktorá na trh privádza  Iphone 7 Plus Retro Edíciu. Ak ste niekedy používali alebo videli počítač  Apple pochádzajúci z tejto doby  jeho súčasťou bolo krásne farebné logo.  Ale to nieje všetko, ako môžte vidieť je béžovej farby a tá je tiež charakteristická  pre 80 roky. Ak ste niekto mali na úplnom začiatku 486 alebo podobnú mašinu s disketovou mechanikou určite viete o čo hovorím.  Okrem toho sú po bokoch „krytu“ umiestnené prieduchy, ktoré sú rovnako charakteristické pre lepšie chladenie starých strojov.   Príhodne nazvaný  Iphone 7 Plus Retro Edícia je dôkazom toho ako zlúčiť dávne časy  elegantným spôsobom so súčasnosťou.

To nie je prvýkrát, čo Colorware pridalo retro nádych práve  produktom spoločnosti Apple. Už predtým podobným spôsobom  „vyzdobili“ Apple notebooky. Avšak ich cena bola šialená, s cenou  to bude určite o niečom inom ako u spomínaných notebookov.

Smartphone bude odomknutý na všetky  SIM „úpne zadarmo“a s 256 GB úložného priestoru. Telefón s jedinečným dizajnom bude dostupný len určitú dobu.

Nejedná sa o žiadne digitálne vytvorené logo ale o logo vytvorené skutočným maliarom.

Iphone 7 Plus Retro Edícia má  béžovú farbu s dúhovým  logom Apple.

Iphone 7 Plus Retro Edícia
Zdroj obrázka: ColorWare

Dizajn pochádza z počítačov Macintosh  z roku 1987.

Iphone 7 Plus Retro Edícia
Zdroj obrázka: ColorWare

Ak máte radi pôvodný retro vzhľad z počítačov Mac, tak prečo ho nemať na svojom telefóne!

Sleduj ich na Instagrame.

Kupuj tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *