Keď Sa Sluchátka Do Uší Stretnú So Svetelným Mečom

Muziku/hudbu dokážeme zväčša počuť a precítiť. Predstavme si že môžeme naše obľúbené pieseňky aj vidieť a to sa nebavíme o videoklipoch v TV a na YouTube.  So slúchadlami Glow sa naskytuje pulzujúci vizuálny náčrt toho, čo si práve púšťame. Rovnako ako dokážeme sledovať prehrávanie na ekvalizéri tak sluchátka do uší Glow sa budú rozsvecovať a pulzovať so zvukom čo môže vyzerať v prítmí naozaj CoooooooooL.

Niečo podobné nám v roku 2013 priniesla firma JBL s reproduktorom Pulse Bluetooth, na rozdiel od nich teraz nejde o žiadny reproduktor ale o sluchátka do uší, kde Glow využíva inovatívny materiál s názvom Fibrance. Vyvíja ich firma Corning a pre ľudí čo žijú telefónmi ju určite poznajú lebo má na svedomí aj nerozbitné najlepšie na svete sklá GorillaGlass. Fibrance na rozdiel od od optických káblov, ktoré len prenášajú svetlo, dokáže svetelné (paprsky/papršleky) žiarenie rozviesť rovnomerne po celej dĺžke, vďaka čomu dokážu sluchátka krásne žiariť/svietiť/svetielkovať.

Dostávame sa k ďalšej podstatnej veci, ktorá pomaly pri žiadnej „chytrej“ tech vecičke nesmie chýbať a tou je – appka. Aplikácia má na starosti či budú žiariť stále ako svetlušky alebo svetelné meče, (len na vás je akú stranu sily si vyberiete). Poprípade je tu stále na stole aj možnosť, ktorá je najväčším ťahákom a tým je pulzovanie v rytme hudby. Aplikáciou sa nastavuje aj intenzita laserového žiarenia, ktorá by na maxime mala byť dostatočne viditeľná aj za dňa.

 

 


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *