Kreatívne Torty Plné Čokládových Krajín

Už sme tu ukazovali viacero umelcov, ktorí vymenili plátno za kuchynskú zásteru. Medzi týchto nadaných ľudí, ktorí vytvárajú chutné cukrovinky neodolateľné na ohľad, patrí aj 21 ročná Mária z Moskvy.  Momentálne študuje (4. ročník) na fakulte architektúry v Paríži. Študovala v troch rôznych školách v Paríži (Alain Ducasse, Michalak a Bellouet Conseil) a praxovala v kuchyni u Antonia Bachoura v Miami. Zakladá si na jej vzdelaní a pri návrhu vytvára zložité architektonické návrhy, kreslí skice a sama si aj vytvára formy. Až potom si zvolí kombinácie príchutí a vytvára kreatívne torty aké uvidíte o kúsok nižšie.

Svoje torty vníma ako umelecké predmety a inšpiráciu berie aj od iných architektov, objektov, umelcov, miest, materiálov a textúr. Najviac má rada vytváranie svojich vlastných miniatúrnych siluet a panorám miest z čokolády. Môže sa pochváliť, že jej torty už ochutnali viacerí slávni moskovskí architekti a v budúcnosti má plány, že si otvorí pekárenský obchod v Paríži pre architektov, študentov architektúry a umelcov.

Ak potrebujete viac inšpirácií pre budúce torty pozrite si aj Torty Z Ktorých Hlava Ostáva Stáť alebo aj HyperRealistická Torta.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *