Multifunkčný Nástroj Na Cesty Nahradí To Najdôležitejšie Z Kuchyni

Možno ste jedným z tých, ktorí ukrývajú vo svojej peňaženke malý multifunkčný nástroj o veľkosti kreditnej karty alebo vlastnia klasický vreckový nožík. Spája ich spoločná funkcionalita, ďalej vás ale toto náradie nedostane, pri čom dokáže len niečo rozrezať, otvoriť fľašu od piva, otvoriť konzervu či zašraubovať menšie skrutky. Pre niekoho to samozrejme stačí, kto by aj potreboval viac keď sa na cestách snaží vystačiť si s minimom.

Tento produkt od firmy Full Windsor nieje ani tak multifunkčný nástroj ako multifunkčný kuchynský riad. A to asi väčšina z nás potrebuje od takýchto pomocníkov, lebo väčšina ich využitia sa točí okolo jedla. A čo viac ako nástroj, ktorý je priam na to stavaný a dokonale kompaktný. Toto je niečo čo vo vás prebudí sofistikovanejšieho dobrodruha menom Bear Grylls, keďže obsahuje to ajdôležitejšie pre prežitie v divočine.

Váži iba 20 gramov a je vyrobený z titánu, čo z neho robí skutočného siláka, ktorý sa nebojí akejkoľvek výzvy. K dispozícií je až 10 rôznych možností ako ho využiť. Už na prvý pohľad vidno že dokáže krájať, poslúži ako lyžička alebo nôž, či otvárač piva. To čo sa dá spozorovať na druhý pohľad je to že s ním otvoríte aj konzervu alebo plechovku s farbou, tiež obsahuje šraubováčik a ani rajbanie zemiakov nieje pre neho žiadny problém. Dodáva sa v malom púzdierku spolu s kresadlom, ktoré sa určite hodí ak doma zabudnete zápalky alebo zapaľovač. Cena za šikovný titánový nástroj je 45 $.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *