Najkrajšie Domy Na Stromoch

Väčšina z nás sme ako deti snívali o tajnom úkryte niekde na strome. Nie len deti majú takéto fantázie ale aj dospelí, tajné skrýše nie sú síce ani tak tajné a už vôbec nie malé aj vnútrajšok vyzerá dospelo. Posúďte sami či ich môžeme nazývať najkrajšie domy na stromoch.


 

Free Spirit Spheres

Free Spirit Spheres sa nachádzajú v dažďových pralesoch blízko Vancouveru v Kande. Tieto ručne vyrábané úkryty v stromoch sa vznášajú vo vzduchu upevnené na lanách. Ako väčšina uvedených domov na stromoch je k dispozícií na prenájom. (Ale čo my s tým 🙂 )

Cocoon Tree

Cocoon Tree je podobný ako predošlý prípad ale tento si môžete kúpiť. Stojí 6700€ A udrží v sebe váhu do 2,3 ton. Vyrobený z hliníku a nerezovej oceli, samozrejme vodeodolný.

Dolina Charlotty

Dolina Charlotty je komplex stromových príbytkov pripravených na prenájom a nachádzajú sa v blízkosti Slupsk v Poľsku. Tieto obydlia majú luxusné, útulné a pohodlné vybavenie.

Vtáčie Hniezdo

Príbytok na strome vo Švédsku a viac k tomu ani dodať netreba, jednoducho je tým ako vyzerá – vtáčie hniezdo. Interiér ale vyzerá naozaj pohodlne.

Dom na strome v Kostarike

Dom v kostarickom dažďovom pralese je pohodlnejší ako na prvý pohľad vyzerá, ukrýva v sebe kuchyňu, kúpeľňu a dve pohodlné spálne.

Dom na strome v štýle UFO

Výzor hovorí za všetko a majú ho na svedomí rovnakí ľudia ako tí čo stavali vtáčie hniezdo. Tiež sa tento úkaz nachádza vo Švédsku.

Cabanes als arbres

Cabanes als arbres sa nachádza v Katalánsku v Španielsku. Milovníci prírody si v tomto exile obkolesení len prírodou a ekosystémom prídu na svoje.

Mirrorcube

Už ako z názvu vyplýva, tento dom je obtiahnutý zrkadlami a odráža celú svoju krásu z okolia. Nachádza sa vo Švédsku a obsahuje veľkú spálňu, obývačku, kúpeľňu a strešnú terasu.

Vážka

Vážka je z uvedených najväčší príbytok na strome. Nachádza sa vo Švédsku a ukrýva luxusný interiér. Obsahuje kúpeľňu, Wi-Fi a dokonca aj konferenčnú miestnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *