Nakupovanie Online Býva Radosť Aj Trpké Sklamanie

Nakupovanie online môže s kúskom vlastnej nepozornosti, niekedy zákernosťou zo strany predajcu, urobiť koncovému učástníkovi extrémnu zmenu nálady (k horšiemu), ale určite sa tu nájde aj miesto pre smiech a radosť. Veľa z nás čo si niečo kupujú niečo cez internet už prišla na adresu dobierka, v ktorej nebolo ani omylom to čo sľubovali na obrázkoch poprípade sa to líšilo inak od funkčného a vytúženého originálu. Nieje to síce žiadna tragédia všetci sme ľudia a robíme chyby, okrem vlastných chýb máme radi omyly tých druhých, tak si s radosťou pozrite zopár miestami až neuveriteľne komických objednávok.


K príležitosti Dňa matiek si milujúca dcéra objednala rekvizity na párty, ktorú plánovala prichystať pre svoju matku. Keďže bývajú spolu poprosila predajcu aby odoslaná krabica nevyzerala príliš podozrivo. Oni jej popis s prosbou k objednávke nalepili rovno na odoslanú krabicu (mama si to určite nemohla všimnúť, veď pod lampou je najväčšia tma!).

Kelly a jej vlčí chvost, ktorý si objednávala cez eBay ako doplnok k jej Halloweenskemu kostýmu. Ostala trochu prekvapená kam si ho má pripojiť 😀 .

Objednal vianočný hrnček pre svoju ženu ako vychytávku, na ktorej na mal čierny hrnček zmeniť na farebný s vianočnou scénou. Toto je prípad nakupujúceho, ktorý prežil trpké sklamanie.

Takmer spokojný účastník festivalu. Vždy lepšie menší stan ako žiadny stan.

Pani tak skoro na internete nenakúpi.

V PartyCity si objednali balón v tvare písmena M. Na druhý pohľad to vyzerá ako písmeno.

Objednané boli čierne tepláky ale prišlo toto. Nakupujúci bol ale veľmi spokojný.

Objednal si foto svojej rodiny so špecifickým rámom. Prišla mu namiesto toho fotografia ázijskej rodiny s tučniakmi prirobenými vo Photoshope. Spokojnosť!

Objednal z Amazonu elektromagnetický ventil o veľkosti necelých dvoch centimetrov. Prišiel mu dvojmetrový plyšový medveď, s ktorým teraz hrá hokej na Xboxe.

Treba si vždy kontrolovať veľkosti produktu a vaše zviera už nemusí byť nikdy sklamané.

Objednaná trekingová obuv vyzerá trochu inak ako uvádzali na obrázkoch.

Objednávanie u nedôveryhodných predajcov býva niekedy hazard.

Šéf nakúpil v online aukcii 50 stoličiek do kancelárií, neskôr sa ukázalo že sú zo základnej školy.

Niekoho s takým tričkom si zapamätáte.

Objednával si legíny na Halloween ukázalo sa, že sú kúsok menšie ako si myslel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *