Niektorí Ľudia Sú Naozaj Zvláštni

Každý sa už stretol s niečím čo mu vyrazilo dych a nemuseli to byť vždy neuveriteľné prírodné úkazy alebo dramatické okamihy v živote. Niekedy vidíte človeka čo nezapadá do priemeru a poviete si že niektorí ľudia sú naozaj zvláštni, aspoň fyzicky na prvý pohľad. Niekto si za to môže sám, že vyzerá ako Frankensteinovo monštrum iní sú zvláštni zas v dobrom slova zmysle. Byť iný ale má aj svoje výhody ak s tým vie človek narábať, okrem zvláštností je skoro u každého aj uvedená jeho hodnota na YouTube, lebo vyčnievať z bežného priemeru dokáže byť ziskové.


Dokopy majú najdlhší cop na svete.

Lynn Svetlecich Russell je matkou piatich detí a tri z nich si pestujú vlasy ako ich mamina. Dokopy je dĺžka ich copu okolo štyroch metrov. Ich hodnota na YouTube je 74 802 $.

Muž ktorý si vytvoril ženu podľa seba.

David Matlock si svoju polovičku vycibril do dokonalosti (aspoň tej fyzickej). David je plastický chirurg a po tom čo stretol svoju nastávajúcu ženu Veroniku nemárnil čas a nasadil jej striktné diéty, pekne krutý cvičebný plán a malé modifikácie jej tela, žena sa asi neriadi heslom som aká som nebudem sa kôli nikomu meniť, láska je krutá. So staraním sa o svoje telá plánujú do konca života a ich hodnota na YouTube je 40 005 $.

Neskutočne úzky pás.

Uzučká Michele Koebke zkresala šírku svojho pásu zo 64cm na neuveriteľných 40cm. Všetko vďaka noseniu „určite“ pohodlnému korzetu počas troch rokov. 24 ročná rodáčka z Nemecka hodlá skresávať svoj pás do šírky 38cm podľa jej idolu Američanky Cathie Young. Jej Youtube hodnota je 81 749 $.

Veľká kamarátka s hadmi.

Smrteľne jedovaté hady sú najlepší priatelia osem ročného dievčatka menom Kajol Khan z Indie. Neskutočné je, že ich má stále strašne rada aj keď ju už niekoľkokrát uhryzli. Jej YouTub hodnota je 88 852 $.

 Láska nemá hranice.

Približne 2m vysoká modelka Elisany da Cruz Silva našla spriaznenú dušu vo Francilandovi, ktorého výška je len 1,6m. Láska skutočne nemá hranice a ich YouTube hodnota je  74 379$.

Bengalský tiger v záhrade nie je žiadny problém.

Janice Haley rada chová divoké šelmy konkrétne dve. Samca bieleho tigra menom Saber, ktorý váži okolo 270kg a oranžovú Bengalskú samicu menom Janda vážiacu cca 180kg. Obidva tigre chová v klietke za svojím domom. Jej Youtube hodnota je 71 410 $.

Napichaný Syntholom.

Vyzerať ako vlašský orech nemusí byť otázkou rokov strávených v posilňovni s prísnymi diétami. 25 ročný Romario Dos Santos Alves použil šikovnú skratku a z jeho tela urobil olejový kokteil. Možno mu táto ohavnosť a zločin na sebe samom priniesol bohatstvo keďže jeho Youtube hodnota je 82 145 $ ale okrem toho si provodil len nespočetné zdravotné problémy.

Ľudský šrotovník.

 

30 ročný muž z Indie sa preslávil jedením maximálne nestráviteľných vecí  už od svojich desiatich rokov. Tvrdí že sa cíti byť vo výbornej kondícií a netrpí žiadnymi chorobami (kupodivu). Jeho závislosť začala keď našiel vo svojej dedine Karnataka troj-kilovú hromadu suti. A tak si asi zahryzol a žije zdravo dodnes… Jeho Youtube hodnota je 21 574 $.

Jediný muž ktorý si dokáže zaplávať s polárnym medveďom.

Medvedí muž Mark Dumas je jediný muž vo veku 60 rokov, ktorý si bezpečne zapláva s polárnym medveďom. Nebojácny šťastný opatrovník polárneho medveďa z Abbotsfordu v Britskej Kolumbii pravidelne praktikuje plávanie so 16-násť ročnou samicou Agee. Youtube hodnota 249 434 $. Za tie peniaze sa môže predsa kúpať celoročne na Havaji a nie čakať kedy bude Agee príliš hladná.

Upírie dvojičky

Simon a George Cullenovci vyzerajú s ich zubami pripomínajúcimi tesáky ako nefalšovaní upíri. Tiež sa nemôžu dlho pohybovať na slnku pre ich citlivú kožu, inak si žijú bežným životom. YouTube hodnota 46158 $.

Cementová tvár

Po neúspešných ilegálnych operáciách si Rajee Nerinesingh musela zvykať na tvár vyplnenú cementom rovnako ako jej boky a zadok. Prešla si sériou proceúr pre zlepšenie jej predošlého stavu a „doktor“, ktorý jej to spôsobil išiel samozrejme do väzenia. YouTube hodnota 30 744 $.

Najmenšie dievčatko na svete

Charlotte Garside je 7 ročné dievčatko vážiace neuveriteľných 4 kilo. Porovnanie jej veľkosti s bežným zajacom je na neuverenie ale dievčatko sa snaží žiť najlepšie ako sa dá a navštevuje bežnú školu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *