Ruský Tatér Spôsobil Pohoršenie Pri Tetovaní Svojej Bezsrstej Mačky

Za zaujímavým príbehom, ktorý spôsobil vlnu pohoršenia stojí ruský tatér Alexander, ktorý svojim fanatizmom pravdepodobne ťažko prekračuje hranice práv zvierat. Konkrétne jeho údajnými priestupkami trpí domáci miláčik bezsrstá mačka druhu Sphynx.

Sám hovorí: „Samozrejme cítim za svoje konanie voči nemu ľútosť. Má odlišnú pokožku, takže tetovanie sú aplikované trochu inak. Verím že to nieje pre neho také škodlivé, nieje to ani jeho prvé tetovanie. Obvykle sa cíti dobre a z anestézie sa prebúdza pomerne rýchlo“. Tetovania znázorňujú väzenské veže, hranie karát a cigarety, čo sú klasické „kérky“, ktoré majú na sebe vytetované kriminálnici v Rusku.

Nieje to len bežný ľud, ktorý odsudzuje počínanie ruského umelca je ním pohoršená aj Elizabeth Skorynim, ktorá je vedúca zvieracieho rehabilitačného centra. Tvrdí, že mačky Sphynx majú veľmi citlivú kožu a malé zranenia im spôsobujú bolesť a nepohodlie. Zmienila aj že tento druh mačiek neznáša dobre anestéziu a pravdepodobnosť že sa z nej prebudú je 50%, čo stavia tento druh umenia k týraniu zvierat. Alexander Purtov, miestny tatér, hodnotí celú vec tým ako bolo pred niekoľkými rokmi normálne, že farári tetovali svoje zvieratá, preto nevidí dôvod prečo by to malo byť neetické. Aj keď je možno tejto mačke ubližované stále sa najdú aj názory, ktoré hodnotia prípad z lepšieho uhla. Mačka má pána, ktorý ju má rád, má strechu nad hlavou a celkovo prežíva možno život lepší ako niektorí ľudia.


Na počin umelca sa spustila sprcha hejtu.

Stále existuje aj tolerantnejší pohľad na vec.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *