Skateboard Ktorý Ťa Odvezie A Bez Námahy

Keby stretne Tony Hawk Tonyho Starka vznikol by 121C Arc Aileron. Nejde o žiadny bežný skateboard ale o upravenejšiu verziu s motorom na spodnej časti dosky. Jazda na ňom obsahuje rovnaké prvky a princípy s doplnkovým pohonom, ktorý zabezpečí jednosmerný motor. Rýchlosť akou dokáže rozbehnúť populárnu dosku je až do 35 km/h.

Snažením projektu je zamerať sa na skateboardových entuziastov a pritiahnuť pozornosť aj ľudí, ktorí nachádzajú obľubu v segwayoch/hoverboardoch. Aileron sa jednoznačne uchytí ako super dopravný prostriedok v preplnených mestách, kde je problém s čakaním v dopravných špičkách. Aileron pochádza z Arc Boards, ktorou je spoločnosť známa pre jej veľmi kvalitné skateboardy vyrábané v Singapúre. Firma Arc Boards je partnerom firmy 121C známou pre ich výrobu karbónových/uhlíkových vlákien. Karbónové vlákna sú perfektnou voľbou materiálu pre výrobu dosiek, pre ich výslednú hmotnosť okolo štyroch kíl, zatiaľ čo sú schopné udržať „na palube“ až 120 kg. Navyše použité karbónové vlákna sú recyklované  z leteckého priemyslu, čo vo výsledku pomáha redukovať odpad na jednej strane a na strane druhej ide o karbón vo vysokej leteckej kvalite.

Aileron sa dodáva spolu s bezdrôtovým ovládaním, ktorým je koliesko ovládania rýchlosti padnúce presne do ruky. Okrem ovládanie je pribalený aj samotný motor, s ktorým poletíte rýchlosťou 35 km/h a brzdenie je realizované tiež prostredníctvom bezdrôtového ovládania, takže lepšie ho bude nestratiť 😛 . V podstate je Aileron automobil prezlečený za skateboard s plnou výbavou kompaktnosti, pohodlia, bezpečnosti, ľahké rýchle a hlavne COOL, pretože nikto nevyzeral ešte dobre na segveji alebo hoverboarde.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *