Veci Ktoré Budeš Chcieť Mať Doma !

Ako by vyzerali veci, ktoré budeme chcieť mať doma, to ale nevie nik kým nám ich niekto alebo niečo neukáže. Dizajnéri nepoľavujú a stále je čo objavovať , sledovať a nakoniec aj nakupovať, tak si pozrite čo by sa vám z nižšie uvedených vecí hodilo aj doma.


Laserové pravítko pre smartphone

.ipinlaser

Odfotografovaním časti priestoru, môže užívateľ cez aplikáciu vymeriavať skutočné rozmery objektov na fotografií. Celú robotu vymeriavania zabezpečuje samozrejme software ale aj malý laser pichnutý do jack konektoru. Viac sme o tom písali v tomto článku.

Šnúrky ktoré netreba stále šnurovať

.kickstarter

Projekt na Kickstarteri, ktorý sa snaží presadiť s flexibilnými šnúrkami do topánok. Stačí len pozacvakávať a vyzúvanie sa a obúvanie bude omnoho pohodlnejšie.

Topánky transformerky

.kickstarter

Ak ste z tých, ktorý potrebujú rôzne topánky na každý deň alebo vám stačia jedny na akúkoľvek príležitosť, na tých myslí ďalší projekt Kickstarteru s topánkami, ktoré si viete prispôsobiť podľa príležitosti. Spodná časť topánky je tá istá ale k nej je možné pripájať prostredníctvom zipsu iné farby a vzory vrchnej časti.

Archeologické mydlo

.thinkgeek

Vnútri tohto archeologického mydla sú ukryté plastové figúrky dinosaurov, ktoré sa odhaľujú každdenným umývaním. Aj mydlo ma rôzne farby symbolizujúce rôzne historické epochy.

 

Inteligentné fitness hodinky

.amazon

Nie tak drahé zariadenie menom Misfit Shine automaticky vypočítajú vzdialenosť, ktorú ste prešli a uvedie do obrazu koľko kalórií ste spálili. Dokáže detekovať spánkový cyklus a synchronizuje ho so smartphonom. K zariadeniu sú aj batérie navyše, ktoré vydržia 6 mesiacov nepretržitej práce.

 

Svietiace zásuvky

.amazon

Takéto riešenie orientačného svetielka pomôže pri hľadaní zásuvky v tme a celkovému priechodu cez tmavé chodby a pri tom skonzumuje iba minimum energie.

Set šošoviek pre telefón a tablet

.amazon

Set šošoviek GoStellar Universal obsahuje 3 šošovky: širokouhlú, rybie oko, a makro. Šikovné riešenie pre tých, ktorí chcú urobiť o niečo kvalitnejšie fotografie bez nosenia robustných fotoaparátov.

Náradie 15 v 1

.amazon

Praktické multináradie do vrecka, v korom je na výber plochý aj krížový šraubovák, set imbusov, torx T25, vyťahovač klincov, kľúče a malé svetielko.

Ruže ktoré nezvädnú ani po troch rokoch

.foreverrose

Nieje to najlacnejšie potešenie na svete ale to si kompenzuje na kráse. Tvorcovia uisťujú, že budú svojho majiteľa tešiť 6 mesiacov až 5 rokov.

Držiak sluchátok

.amazon

Pomôcka menom BudStraps je pre tých, ktorí majú problém udržať slúchadlá v ušiach. Ocenia ich hlavne ľudia vykonávajúci športovú aktivitu.

Lego lepiaca páska

.indiegogo

Tento typ lepiacej pásky je možné nalepiť kdekoľvek a na miestach, kde je nalepená vytvára dokonale kompatibilný povrch pre spájanie s obľúbenou stavebnicou LEGO. Viac sme o tom písali v tomto článku.

Levitujúci telefón vďaka magnetickému držiaku

.amazon

Držiak pre telefóny Mengo je ideálny pre väčšinu telefónov a navigácií. Vďaka štyrom silným magnetom udrží zariadenie v rôznych uhloch.

 

Príslušenstvo ktoré zmení smartphone na retro TV

.firebox

Zariadenie Smartphone Magnifier je pekná škatuľka so zväčšovacím sklom. Umožňuje to užívateľovi pozerať obľúbené filmy na smartphone s omnoho väčším pohodlím ako kedykoľvek predtým.

Kocka pre lepšie sústredenie

.youtube

Fidget Cube je kocka s knoflíkmi, prepínačmi a kolieskami, jednoducho so všetkým čo pomôže zamestnať vaše ruky. Poslúži ako plnohodnotná náhrada za všetky predmety ako prerá, bublinkové fólie alebo iné s ktorými sa ľudia radi hrajú. Pomáha užívateľovi ventilovať stres aby sa mohol sústrediť na každodenné úlohy.

Nôž na maslo

.butterup

Aj najtvrdšie maslo sa poddá tomuto speciálne upravenému príborovému nožíku menom ButterUp.

Vznášajúca sa Hviezda smrti v pohodlí domova

Každý fanúšik ikonickej ságy by bol nadmieru spokojný s takýmto darčekom akým by nepohrdol ani samotný Darth Vader.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *