Vyskladaj Si Retro Tašku Alebo Batoh

Návrhári sa zjavne veľmi snažili o dve reakcie na ich dizajn. Jedným z uvedených názorov bol názor iných dizajnérov typu: „Kiež by ma to tiež napadlo“ a názor nás obyčajných ľudí: „Tak toto chcem mať“. Kožený vak 6 v 1 predstavuje oba zúčastnené  názory. Skutočnosť že sa vám zapáčil na prvý pohľad je oprávnená. Video ktoré tu uvidíte získalo za 4 dni okolo 4 000 000 videní.

Tento zázrak dobrého dizajnu ponúka modulárny kožený vak, ktorý umožňuje medzi sebou vymieňať, premieňať, zlučovať a oddeľovať sa do samostatných častí. Presne tak ako to váš denný režim bude vyžadovať. Komplet je dodávaný v troch hlavných prevedeniach. PRO pripomína retro tašku a je to najmenšia časť pre základné veci dňa, poskytuje to praktickú a ľahkú formu cestovania. Objem ďalšej časti ktorú môžeme nazvať batoh je 15l, čo nám vytvorí dostatočné úložisko pre jeden alebo dva dni. Posledná tretia časť je najväčšia, ideálna na cestovanie.

Kúzlom modulárneho batohu je spomínané združovanie a rozdeľovanie, vytvára to lepšiu personalizáciu a lepšie hospodárenie s priestorom. O všetky práce so spájaním a rozpájaním sa starajú zipsy či už je potreba malej tašky batohu alebo jedného supervaku na dlhšiu cestu. Aj same o sebe vyzerajú fantasticky s ľahkým prevedením retro štýlu. Viac informácií sa dozviete na tomto linku.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *