žena bojovala

Žena Bojovala O Svoju Česť So Sexuálnym Delikventom!

Na svoj ranný beh len tak skoro nezabudne, počas každodenného behu ju napadol sexuálny delikvent.

Kelly Herron bežala svoj tradičný beh  cez Golden Gardens minulý týždeň sa však stala súčasťou nepríjemného zážitku. Stala sa obeťou sexuálneho delikventa na verejných toaletách. Znie to ako hotová nočná mora väčšiny žien už len na to pomyslieť…  Namiesto toho aby sa násilníkovi vzdala začala o svoju česť  bojovať.

Desivý boj nakoniec pre Kelly skončil úspešne a delikventa  odrazila. Počas celého boja jej GPS polohu mapoval   fitness tracker, ako uvidíte nižšie podľa údajov z GPS nešlo o krátky boj!  Žena bojovala naozaj statočne!
Útočník a  sexuálny delikvent určite neočakával podobný vývoj udalostí. Okrem toho, že ho Kelly premohla podarilo sa jej útočníka  dokonca  zamknúť do vnútra stánku. Počas čakania na políciu podľa ABC News kričala na útočníka  „Dnes nie, motherf *** er,“

Ako je možné, že Kelly súboj zvládla? Len niekoľko týždňov pred incidentom absolvovala kurz sebaobrany. A ako sama hovorí počas súboju využila všetko čo sa naučila. Kelly svoju skúsenosť popísala na Instagrame, v ktorom  tiež zdieľa  fotografie po boji.  „Maja tvár je zošitá, moje telo je poudierané  ale môj duch je neporušený,“ napísala.

Toto podľa Kelly zaznamenal  jej fitness tracker počas dlhého boja  s útočníkom.

žena bojovala
Zdroj: Instagram

Aj keď bola počas boja na kolenách svoj boj nevzdala a nakoniec útočníka premohla.

žena bojovala
Zdroj: Instagram

K incidentu došlo v Seattle Golden Gardens Park v tamojšej verejnej toalete, kde sa útočník pripravoval na svoj ohavný čin.

žena bojovala
Zdroj: Instagram

Jej útočník si vybral zlú  obeť na druhej strane  sme ale radi, že si vybral práve ju ak by si vybral inú  možno by ešte stále behal po slobode a konal zlo.

žena bojovala
Zdroj: Instagram

 

žena bojovala
Zdroj: Instagram

Rovnako tak nechýba ani fotografia sexuálneho delikventa pred a po súboji.

Medzitým 40-ročný páchateľ bol zadržaný a úprimne po boji vyzerá oveľa horšie než Kelly.

žena bojovala
Zdroj: Instagram

Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *